Žinių radijo laida "Verslo bitės": Klaipėda - pirmas Lietuvos miestas, kuriame pradės veikti smulkiojo ir vidutinio verslo taryba

2011 11 15 @ 18:16  ›  Kategorijos: Dialogas tarp verslo ir valdžios

2011.11.16 d. 10 val. Žinių radijo laida “Verslo bitės”.
Laidos tema: “Klaipėda – pirmas Lietuvos miestas, kuriame pradės veikti smulkiojo ir vidutinio verslo taryba

Š.m. spalio 27 dieną Klaipėdos m. savivaldybės tarybos posėdyje buvo įsteigta smulkiojo ir vidutinio verslo taryba, kurią sudarys septynios asocijuotos smulkųjį ir vidutinį verslą atstovaujančios organizacijos, į tarybą bus deleguoti visų septynių miesto taryboje esančių partijų atstovai. Verslininkai ir politikai tikisi, kad ši taryba sukurs palankesnę teisinę, ekonominę bei rinkodarinę aplinką, gerins verslo aplinką Klaipėdos regione, padės kurti naujas darbo vietas, prisidės prie sėkmingos smulkiųjų ir vidutinių verslininkų veiklos.

Ar pavyks dialogas tarp miestui vadovaujančių politikų ir verslo atstovų?

Laidoje dalyvauja Klaipėdos apskrities darbdavių asociacijos vadovas Aras Mileška, Klaipėdos apskrities verslininkų asociacijos valdybos narys Airidas Tamavičius, Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas ir Klaipėdos miesto tarybos narys, Strateginio komiteto pirmininkas Artūras Razbadauskas.

Laida „Verslo bitės“ – 2011 metų lapkričio 16 d. (trečiadienį) 10.05 val. (kartojama savaitgalį).

Rengia Raigardas Musnickas.

Parsisiųsti laidos įrašą MP3 formatu

Žinių radijas


Komentarai

Autorius: Brianda,

2013 09 02 @ 05:59

Narutavičių šeimynos Brėvikių dvare nuotrauka ir iainrmocfja apie Joaną Bilevičiūtę Narutavičienę iš prof. Stasio Vaitekūno knygos Stanislovas Narutavičius: signataras ir jo laikai , išl. Vilniuje, 2012 m., autoriui maloniai leidus R.M.Lapui panaudoti informaciją ir vaizdus, aš šiuo atveju buvau tik tarpininkas, padėjęs surinkti bei atsiuntęs kai kurią nuskenuotą medžiagą. Baigiamojoje str. dalyje Likimo suvestos Paryžiuje R.M.Lapas padėkoja už leidimą pasinaudoti iainrmocfja iš jo knygos gerb. Prof. Stasiui Vaitekūnui ir visiems kitiems prisidėjusiems prie jo straipsnio apie signatarienes.Alvydas Surblys

Autorius: Radijo,

2015 09 14 @ 11:08

Tik konstruktyvus dialogas su tiesos sakymu gali atvesti i sviesesni kelia, kur viens kito nesupratimas tampa nebereikalingas.

Palikti komentarą